mamadzidka

niepłodność, ciąża, noworodek, dziecko, macierzyństwo

Chodzenie, choroba i codzienność

w dniu 12 marca 2015

Z tą codziennością to jest tak, że nie mogę jej w żaden sposób zatrzymać. Dopiero był styczeń, luty, teraz juz połowa marca. Dzień za dniem. Rano, pobudka urządzana przez Królewicza, byle do drzemki, spacer, wieczór, kurtyna.

W międzyczasie normalne obowiązki, zabawa z Małym i czasem trochę relaksu. Niby jestem w domu i nie pracuję ale czasem mam wrażenie, że całkiem zapracowana jestem.

A z tym chodzeniem to jest tak, że na te pierwsze supersamodzielne kroczki to się troszkę naczekaliśmy. Mały co już pobił rekord w późnym raczkowaniu (10 m-cy) stwierdził, że ta forma ruchu jednak była super i że dodatkowo chodzenie przy podporach mu jak najbardziej pasowało. Ale stuknęło 13 i pół miesiąca i chodzi. I jestem dumna jak nie wiem co : )

a z chorobami to jest tak, że po 2 miesiącach ostatnich względnego spokoju, Małego dopadła jakaś infekcja (na szczęście bez gorączki). Najgorszy możliwy kaszel w czasie snu, trochę kataru i biegunka. Po zaordynowaniu paru leków jest juz duza poprawa. A Syn stał się miłośnikiem słodkiego jak ulepek syropu malinowego. Wie co dobre : ) Poza tym, przez tą chorobą schudło mu się co nieco bo drastycznie odmawiał posiłków. Po 2 łyżki tego, 3 kęsy tamtego i za nic nie dawał się przekonać . Na szczęście, normalny apetyt juz powoli wraca a dziś z radością wyrwaliśmy się poszaleć na plac zabaw. Nie ma co.

Super jest to nasze wspólne życie. Oby tak było zawsze.

Reklamy

2 responses to “Chodzenie, choroba i codzienność

  1. gratulujemy Mikołajkowi 🙂
    zdrówka dużo życzymy !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: